Základní škola a Praktická škola > Co se děje > hudba

ODLOŽENO NA 1. ZÁŘÍ! Vojta Dyk je marod. Na Štěrbově vile u přehrady Les Království vystoupí Tros Discotequos a jako předkapela Waldovy Matušky

Redakce / 19.08.2022, Aktualizováno
EDIT: DOPLNĚNA OSOBNÍ POZVÁNKA JAKUBA PRACHAŘE :-) Tros Discotequos jsou na Štěrbově vile jako doma. Jejich improvizační hudební formace, odnož kapely Nightwork, ve složení Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián, mimořádně a nově se speciálním hostem se vydávají na exkluzivní vystoupení na letní scénu Štěrbovy vily.

FOTOGALERIE - Tros Discotequos na Štěrbově vile u přehrady Les Království

Jako předkapela vystoupí na Štěrbovce již od 18:30 h Waldovy Matušky - revival Waldemara Matušky. Hlavní koncert Tros Discotequos - Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián a speciální zatím tajný host, začne ve 20:30 hodin.

Zajištěno je bohaté občerstvení a dostatek parkovacích míst nedaleko areálu. Podívejte se na sestřihy obou kapel a rezervujte si předem vstupenky zde

SOUTĚŽ O VSTUPENKY

Ve spolupráci s pořadateli máme pro diváky soutěž o 2 vstupenky! Ze všech, kdo nám napíší na e-mail: info@kralovedvorsko.cz správnou odpověď, kdo je z uskupení Tros Discotequos nejmladší, vylosujeme šťastného majitele 2 vstupenek :-)

Sestřih představení Tros Discotequos z roku 2022:
Waldovy Matušky - sestřih vystoupení ze Svijan 2018::