Základní škola a Praktická škola > Historie > osobnosti

Jedinečné osobnosti regionu jsme vám představili v unikátním projektu JAK SE TU ŽIJE
Minulý rok jsme vám na portálu Královédvorsko představili významné osobností regionu ve velkých souhrnných článcích, které množstvím vložené práce zdaleka přesahovaly možnosti informačního portálu malého regionu. Proto jsme za Spolek pro dvorek požádali o dotaci město Dvůr Králové. Žádosti bylo částečně vyhověno a tak mohly vzniknout portréty hned šesti osobností. Mnohdy i několikadenní mravenčí práci se věnovala Pavlína Špatenková a Filip Pýcha. Přečtěte si shrnutí projektu a pokud víte o někom, kdo by chtěl pomoci autorsky, nebo sponzorsky, dejte nám vědět.
Poděkování, 27.11.2022 21:52, Reagovat
Poděkování a obdiv všem kteří mají zásluhu na mapování a uchování historie mého rodného kraje.
Námětů je jistě mnoho a nelze všechny zpracovat,ale přesto bych se přimlouvala za 3.odboj a jeho hrdiny z královedvorska.
Děkuji a přeji vám hodně úspěchů v práci i osobním životě.
M.Horčičková
.

Zobrazit článek

Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.