Základní škola a Praktická škola > Fórum > Dny otevřených ateliérů

Dny otevřených ateliérů
Navštivte umělce v jejich ateliérech a poznejte svět umění zblízka! Centrum uměleckých aktivit organizuje dvoudenní výtvarný festival Dny otevřených ateliérů – (DOA). Každoročně se koná v druhé polovině června. Výzvu loni vyslyšelo více jak 40 výtvarníků a institucí nejrůznějších oborů a zaměření. Návštěvníci mohou zavítat jak do renomovaných galerií, tak i do dílen malířů, hrnčířů, sochařů, fotografů, řezbářů ale i designérů v Královéhradeckém kraji. V Expozici textilního tisku svou dílnu otevře Milan Bartoš, který návštěvníkům předvede výrobu dřevěných tiskařských forem. V rámci DOA bude možné si dřevěnými formami potisknout donesené textilie. Doporučujeme přinést si s sebou např. bílé tričko, plátěnou tašku apod.

Z vaší země nelze přidávat komentáře. Pokud chcete přidat příspěvěk, zašlete nám jej prosím emailem.