')

Redakce / 9.02.2019

Královédvorsko.cz
Nejnavštěvovanější portál v regionu Dvůr Králové nad Labem a okolí

Na Královédvorsku žije celkem 30.000 obyvatel. Dosah našich příspěvků dle našich zkušeností i statistik překračuje hranice do okolních regionů (Trutnov, Hostinné, Vrchlabí, Jaroměř, Hořice, Hradec Králové i Padrubice). Zajímavé je také vysoké procento čtenářů z Prahy, což je zřejmě dáno vysokoškolskými studenty či absolventy z Královédvorska.

Statistiky

Během roku 2018 se návštěvnost portálu oproti roku minulému navýšila o více než 30 %. Ustálila se na průměrně 50 tisících zhlédnutí měsíčně (více než 24 tisíc aktivních uživatelů). Návštěvnost portálu měla v roce 2018 rostoucí tendenci, a to určitě i díky spuštění portálu ZvicinaTV.cz, který hraje roli regionální televize a informuje o dění v celém Podkrkonoší.

Součástí portálu je i facebookový profil www.facebook.com/kralovedvorsko, který měl k 31. ledna 2019 celkem 5119 sledujících. Tento počet neustále roste a průměrný týdenní dosah se pohybuje kolem 10 tisíc. Výjimkou nejsou ani příspěvky s mnohatisícovým dosahem včetně crosspostovaných videí.

Inzerce

Ať jste jen malý podnikatel, velká firma, nezisková organizace nebo organizátor akce v regionu, máme pro vás připravenou širokou škálu možností krátkodobé i dlouhodobé spolupráce

Nabízíme textovou i obrazovou formu prezentace výrobků a služeb našich inzerentů v regionu prostřednictvím nejen našich portálů.

Mezi naše služby patří i výroba a zpracování videomateriálů včetně reportáží, promovideí či dokumentů.

S organizátory akcí a vybranými příspěvkovými organizacemi pracujeme na bázi mediálního partnerství

Jako mediální agentura nekončíme jen u samotné inzerce, ale nabízíme také tvorbu textů, správu sociáních sítí, grafické práce a konzultace případné kampaně, která nemusí být omezena jen naším regionem. Vybrané reference si můžete najít zde.

Zároveň zejména místním malým obchodníkům nabízíme většinou jejich jedinou prezentaci na webu prostřednictvím zápisu v katalogu firem v regionu nebo nabídkou prezentace na doméně 3. řádu.

Stačí nám zavolat na tel. 602 308 878 nebo napsat vaši poptávku na info@kralovedvorsko.cz
Je možné nás také kontaktovat přes messenger (aplikace fcb).

Kateřina Sekyrková
jednatelka