Základní škola a Praktická škola > Služby občanům > Politika

Ve Dvoře Králové vznikne pumptrek a skejtpark - i to nám řekl znovuzvolený místostarosta Jan Helbich

Redakce / 26.10.2022
První otázka ale byla - jak je možné, že tak dlouho trvalo, než se ANO a Síla Dvora domluvili a spolupráci, když se od počátku jevilo vše jasné.
Další otázka směřovala k tomu, zda plánují při své další práci ve vedení města změnit některé z věcí, které byly před volbami vyčítány a také jaké jsou plány na první půlrok, či rok.

Jan Holan