Základní škola a Praktická škola > Turistika

Cesta na Sněžku z Růžovky nabízí nově povinné odpočívání

Redakce / 22.07.2020, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Od pondělí 20. 7. 2020 je denně, včetně víkendů, od 8:00 do 17:00 z důvodu opravy turistického chodníku omezený průchod na trase Růžová hora - turistická cesta Travers pod vrcholem Sněžky, a to přibližně na dobu jednoho měsíce.

Na cestě pracuje po celou dobu mechanizace - malý bagr, vyvážecí souprava, malé nákladní auto.

S prodlevami a opatrností bude průchod možný. Návštěvníci budou muset v některých momentech čekat, až jim pracovníci stavební firmy Klimeš cestu umožní. Doba čekání může být až půl hodiny.

V případě, že se takto organizovaný postup neosvědčí, budeme nucení chodník na nezbytnou dobu (cca jednoho měsíce) uzavřít úplně.

Zdroj: KRNAP