Základní škola a Praktická škola > Vzdělávání > střední školy

střední školy

Pracovní trénink žáků Praktické školy dvouleté v místní firmě

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 25.03.2024
Nácviky pracovních činností v terénu patří již k tradičním aktivitám Praktické školy dvouleté v Přemyslově ulici.

Pracovní trénink žáků Praktické školy dvouleté v místní čistírně oděvů

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 20.02.2024
Prostřednictvím fotografií vám přiblížíme pracovní trénink žáků 2. ročníku naší Praktické školy dvouleté v čistírně u kostelíka.

Exkurze do stavebnin: žáci poznávají stavební materiál

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 14.01.2024
Žáci Praktické školy dvouleté opět vyrazili na exkurzi. Tentokrát jsme se podívali do prodejny stavebních materiálů.

Den otevřených dveří na Základní a praktické škole ve Dvoře Králové (6. února 2024)

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 12.01.2024
Dne 6. února 2024 se uskuteční Den otevřených dveří v Základní škole a Praktické škole v Přemyslově ulici. Co pro vás připravujeme?

Tři králové prošli základní a praktickou školu ve Dvoře Králové

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 8.01.2024
Vzácná návštěva přijela do naší školy z veliké dálky na velbloudech. Nebyl to nikdo jiný než Kašpar, Melichar a Baltazar se svými dary. Ve všech třídách, kanceláři, sborovně i ředitelně zazpívali, popřáli štěstí, zdraví dlouhá léta...

Ježíšek chodí i do školy!

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 25.12.2023
Žáci Praktické školy dvouleté by touto cestou rádi poděkovali firmě AGISS PRAKTIK MÓDA za krásné dárečky v podobě textilních srdíček na stromeček.

Pracovní trénink žáků Praktické školy dvouleté

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 18.12.2023
Základní škola a Praktická škola ve Dvoře Králové nad Labem se v letošním školním roce zapojila do projektu Příležitost pro začátek.

Vánoce ve škole

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 11.12.2023
Příprava na Vánoce v Praktické škole dvouleté je v plném proudu.

Jarní výsadba žáků Praktické školy ve Dvoře Králové

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 27.03.2023
Jaro už je tu. Truhlíky na oknech bude třeba osázet jarními květinami. Co ale provést s vřesy, které zbyly po zimní výzdobě a zůstaly krásně zelené?

Praktická škola dvouletá v praxi

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 31.01.2023
Žáci Praktické školy dvouleté, kteří se připravují na výkon povolání, se v rámci odborných předmětů opět vydali na exkurze do místních podniků.

Pěší výlet na farmu ve Vítězné

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 14.10.2022
Praktická škola dvouletá, je střední škola, kde se vzdělávají žáci se speciálními vzdělávacími potřebami po ukončení povinné školní docházky. Právě s těmito žáky jsme vyrazili pěšky na výlet na farmu.

Exkurze k výrobci společenského oblečení: už víme jak se slavnostně obléci!

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 29.09.2022
Opět po roce jsme s žáky z tříd našeho středoškolského stupně navštívili obchod firmy AGISS, která se specializuje na výrobu a prodej společenské módy.

Velikonoční pečení v Praktické škole ve Dvoře Králové

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 8.04.2022
Žáci I.B Praktické školy ve Dvoře Králové jsou již připraveni na Velikonoce: všechny dobré věci již upekli ve školní kuchyňce.

Péče o obuv a o oděv jako součást vzdělávání v Praktické škole dvouleté

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 7.04.2022
Žáci Praktické školy dvouleté ve Dvoře Králové se při předmětů zvaném Drobná údržba učí pečovat o obuv a oděv.

Žáci základní a praktické školy v roli farmářů

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 7.04.2022
Žáci Praktické školy dvouleté ve Dvoře Králové si vyzkoušeli v rámci školní výuky práci na farmě.

Pozvánka do Základní školy a Praktické školy v Přemyslově ulici ve Dvoře Králové

Rubrika: ZŠ a PrŠ Dvůr Králové, Dvůr Králové nad Labem, 11.02.2022
Hledáte školu s individuálním přístupem, s malými kolektivy žáků? Dne 15. února 2022 budou od 14 do 17 hodin dveře této školy otevřené.

Veselé kaktusy pro seniory od žáků praktické školy

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 11.11.2021
Jaký je to pocit, udělat někomu radost a potěšit člověka v seniorském věku si vyzkoušeli žáci místní Základní a Praktické školy, která sídlí v Přemyslově ulici.

Den otevřených dveří v Základní škole a Praktické škole ve Dvoře Králové nad Labem (11. 11. 2021)

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 9.11.2021
Máte doma dítě, které potřebuje pomoc s učením? Zajímá vás, jak probíhá výuka žáků se speciálními vzdělávacími potřebami?

Slavnostní ukončení projektu Do praxe bez bariér

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 4.10.2021
Projekt Praxe bez bariér byl realizován v posledních 3 letech a umožnil žákům Praktické školy dvouleté ZŠ a PRŠ nahlédnout do firem a podniků v Královéhradeckém kraji.

Do praxe bez bariér se žáky Praktické školy dvouleté

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 29.06.2021
Žáci královédvorské Praktické školy v Přemyslově ulici jsou již druhým rokem zapojeni do projektu Evropské unie a Královéhradeckého kraje s názvem "DO PRAXE BEZ BARIÉR".
1 2 > >|