Dárečky od našich žáků pro dvorskou nemocnici

Redakce / 19.12.2021, Dvůr Králové nad Labem, praktickaskola.kralovedvorsko.cz
Prosinec je ve znamení vánočních dobrých skutků. I my jsme se v rámci projektu Hrdá škola zapojili a vyrobili pod dohledem paní asistentky Pfaifrové kouzelné svícínky.

FOTOGALERIE - Dárečky pro naší nemocnici

Zabalené jsme je předali společně s vánočními přáníčky na všechna oddělení naší nemocnice.

Věříme, že naše dárečky vykouzlí každému úsměv na tváři a potěší tak ty, kteří nemají to štěstí, aby trávili vánoční svátky v teple domova.

Mgr. Denisa Klazarová