Dárky od žáků do Domova důchodců

Ve středu 3. listopadu 2021 navštívila třída V.C Domov důchodců ve Dvoře Králové na Rooseveltové ulici za účelem potěšení klientů jak osobně, tak pozornosti v podobě kaktusů a drobných kreseb.

FOTOGALERIE - Dárky do Domova důchodců

Bohužel z důvodu šířícího se virového onemocnění jsme se nemohli s klienty osobně setkat. Dárečky byly předány personálu.
I tak se nám dostalo poděkování se vzkazem, že mají velikou radost.

Za odměnu jsme se mohli při chladném počasí malinko u vstupu ohřát a udělat alespoň nějakou fotečku u jejich krásné podzimní výzdoby.

Jindřiška Laulová