Základní škola a Praktická škola > Vzdělávání > střední školy

Zpátky po tvrdém lockdownu v lavicích

Redakce / 21.04.2021, Dvůr Králové nad Labem, praktickaskola.kralovedvorsko.cz
Dne 12. 4. 2021 se po měsíci a půl distanční výuky otevřely znovu dveře školní budovy pro žáky ZŠ a PrŠ v centru Dvora Králové nad Labem. Stejně jako tomu bylo v ostatních školách, byli naši žáci, i když v poněkud kratším časovém horizontu, vzděláváni na dálku pomocí online výuky.

FOTOGALERIE - Zpátky v lavicích

Tuto skutečnost jsme zvládli velice dobře a touto cestou bychom chtěli poděkovat rodičům, pedagogům a jejich asistentům za skvěle odvedenou spolupráci v této nelehké době.

Naši žáci jsou od minulého týdne opět ve školních lavicích, bez problémů zvládají školní testování, které probíhá 2x týdně a těší se z nových poznatků, zážitků a zejména z navazování sociálních kontaktů s kamarády ve škole.
Naši středoškoláci se opět mohou připravovat v nově zrekonstruovaných prostorách praktickou formou na závěrečné zkoušky, které proběhnou v červnu tohoto roku.
Všichni věříme ve zdárný konec pandemie a těšíme se na sportovní akce, kulturní akce, cvičení v přírodě, školní výlety a cesty za poznáním.

Hodně zdraví a pozitivní mysl všem přeje

kolektiv Základní a Praktické školy (té „růžové“ budovy v centru Dvora Králové nad Labem)