Základní škola a Praktická škola > Doprava > aktuálně

Doprava v České Skalici zhoustne: obchvat je na půl roku pouze jednosměrný

Z Velkého Třebešova do České Skalice je jednosměrný provoz, z Náchoda se jede přes město

Redakce / 14.04.2020, Česká Skalice - Náchodsko a Broumovsko
Od 14. dubna do 30. září 2020 je na úseku Velký Třebešov - Česká Skalice uzavřen jeden jízdní pruh obchvatu České Skalice - silnice I/33. Doprava po obchvatu je vedena jednosměrně pro vozidla jedoucí ve směru od Hradce Králové do Náchoda. Ve směru jízdy z Náchoda do Hradce Králové bude doprava vedena přes Českou Skalici, Malou Skalici, Zájezd u České Skalice a Velkého Třebešova.

V termínu  dojde z důvodu opravy vozovky k dopravním omezením na silnici I/33 v úseku  úseku od křižovatky se silnicí II/307 v katastru obce Velký Třebešov po křižovatku se silnicí III/304 9 (přivaděč do České Skalice/Rozkoš).

Objízdná trasa

Objízdná trasa vede od křižovatky se silnicí II/307 v katastru obce Velký Třebešov po křižovatku se silnicí III/304 9 (přivaděč do České Skalice/Rozkoš)

Žádáme řidiče o ohleduplnost a trpělivost.

Jak se před otevřením obchvatu před 14 lety na novém povrchu bruslilo najdete zde (portál o in-line bruslení).

Kateřina Sekyrková
Zdroj: Policie ČR