Základní škola a Praktická škola > Firmy v regionu > Vinotéka, nápoje, lihoviny

Vinotéka Nápoje Goldšmídovi prodává i Goldyho zakázanou jedenáctku

Redakce / 16.02.2023, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, centrum.kralovedvorsko.cz
Tento rodinný podnik s nápoji a vínem má svůj obchod ve Dvoře Králové. Kromě vína nabízí i velkoobchodně pivo včetně své Goldyho zakázané jedenáctky, která je v obchodě v areálu Starého pivovaru k dostání i pro konečného zákazníka.

FOTOGALERIE - Vinotéka Nápoje Goldšmídovi ve Dvoře Králové nad Labem

Otevírací doba:

po-pá 8-18,

so 8-12 hod.,

GOLDYHO JEDENÁCTKA

Po pětileté náročné přípravě se vrací pivo s velkým příběhem Goldyho zakázaná jedenáctkaProtože dobré pivo nenahradíš! Pokud chcete znát příběh tohoto piva, pan Goldšmíd vám ho rád u sebe v obchodě převypráví :-)

Firma rodiny Goldšmídů je zaměřena na gastronomii, maloobchodní prodej, velkoobchodní prodej a zprostředkovatelský prodej. Organizačně se podílí na Královédvorských vinařských slavnostech.

Sortiment

• více než 300 druhů vín od českých i moravských vinařů i od zahraničních dodavatelů
  • více než 12 druhů sudových vín
  • exkluzivně lahvová i sudová medovina "ELISA"
  • alkoholické nápoje
  • lahvová piva Goldyho zakázaná jedenáctkaKrakonoš, Gambrinus, Plzeň, Svijany, Konrád, Lobkowicz nealko, Kozel
V našich vinotékách se zákazník může přesvědčit, že námi prodávaná sudová vína jsou vždy kvalitní a nejsou pančovaná. Zájemcům jsou k dispozici zápisy Státní potravinářské a zemědělské inspekce, kterou u nás máme často :-(.

Služby pro širokou veřejnost

Možnost pronájmu sudů KEG o obsahu 10 litrů, 15 litrů, 20 litrů, 30 litrů a 50 litrů včetně stáčecího zařízení pípy nebo chlazení na nejrůznější oslavy, výročí nebo zahradní párty.

Zákazníci ze Dvora Králové a okolí neplatí zálohu na obal KEG a zároveň jim nabízíme možnost zapůjčení chlazení na víkend (i prodloužený) za 150 Kč.

Gastronomické služby

Maloobchodně prodáváme a velkoobchodně dodáváme na gastronomii široký sortiment sudového piva:

Krakonoš 10°, 11°, 12° a 12° kvesnicové. Gambrinus nepaster, Gambinus excelent a Gambrinus 12°. Pilsner UrquellKozel 10°, 11°, 12°. Radegast 10°, 11°, a ryze hořká 12°. Svijany desítka, máz, rytíř, kníže a kněžna. Rychtář 11°, 12°. Lobkowicz prémium a Lobkowicz nealko. Konrád 10°, 11°, 12° a 11° tmavá. Bernard 10°, 11°, 12°, a 12° nefitrovaný ležák. Dále také pivovary Černá HoraRohozec a další...

Vlastníme také některé zahraniční značky jako je například řecké brandy: MAKEDON, SARISSA, KYROS a zprostředkováváme jejich prodej na českém trhu, dále zprostředkováváme také prodej řeckých vín.

Telefon: 603 961 031, 605 511 669

E-mail: jiri.goldsmid@mkinet.cz

tomas.goldsmid@seznam.cz

Doprava

Vinotéka se nachází pod křižovatkou u pošty ve Dvoře Králové, ve dvoře Starého pivovaru (Krčmy) v sousedství ochodu Billa.

Parkování je zdarma na 1 hodinu na parkovišti u Billy (ve všední den, jinak neomezeně).  Nejbližší autobusová zastávka je "U pošty".