Základní škola a Praktická škola > Vzdělávání > střední školy

střední školy

Vyrobte doma vánoční dárek nebo výzdobu: návod přinášejí žáci místní střední dvouleté školy

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 10.12.2020
Jak vyrobit jednoduchý a krásný dárek pod stromeček? Žáci I.B z dvouleté Praktické školy ve Dvoře Králové mají návod, jak na to.

Žáci si ušili roušky, stále je potřebují

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 9.12.2020
Součástí Základní školy a Praktické školy je dvouletá střední škola. Právě zde se na podzim žáci naučili ušít si roušky, které nás zřejmě ještě nějaký čas budou chránit i zdobit naše obličeje.

Závěrečné zkoušky v královédvorské Základní škole a Praktické škole

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 2.07.2020
Jen malá část veřejnosti ví, že naše škola v Přemyslově ulici poskytuje střední vzdělávání. Píši o Praktické škole dvouleté. Žáci tohoto dvouletého vzdělávacího oboru se připravují na výkon jednoduchých činností v oblastech praktického života.

Opovrhované sociální sítě teď vyhledávají i učitelé

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 15.05.2020
Zavřeno! Tak zněl verdikt Vlády ČR v úterý 10. března 2020. Od zítřka zákaz vstupu žáků do škol. Jejich radost však vystřídala obava učitelů, jak budou následující dny vypadat. Úklid tříd, třídnice, dokumentace a jiné resty, které čekaly na trochu volnějš...

Další kolo přijímacího řízení na ZŠ a PrŠ ve Dvoře Králové

Rubrika: střední školy, Dvůr Králové nad Labem, 20.05.2019
Ještě stále nevíš, zda jsi přijat na střední školu? Nebo jsi na přijímačky zapomněl? Rozhodl jsi se studovat až teď? Stále je tu šance i pro tebe.