Základní škola a Praktická škola > Vzdělávání > střední školy

Slavnostní ukončení projektu Do praxe bez bariér

Redakce / 4.10.2021, Dvůr Králové nad Labem, praktickaskola.kralovedvorsko.cz
Projekt Praxe bez bariér byl realizován v posledních 3 letech a umožnil žákům Praktické školy dvouleté ZŠ a PRŠ nahlédnout do firem a podniků v Královéhradeckém kraji.

FOTOGALERIE - Slavnostní ukončení projektu Do praxe bez bariér

Ve čtvrtek 23. 9. 2021 se v sídle Krajského úřadu Královéhradeckého kraje konala slavnostní konference k ukončení projektu Do praxe bez bariér, který byl financován z evropských fondů.

Projekt Praxe bez bariér byl realizován v letech 2019 - 2021 a žáci Praktické školy dvouleté ZŠ a PRŠ mohli díky němu firmy a podniky v Královéhradeckém kraji nejen navštívit prostřednictvím exkurzí, ale vyzkoušet si i veškeré pracovní pozice formou praxí a pracovních tréninků.

Čtvrteční slavnostní ukončení bylo závěrečnou tečkou a poděkováním všem, kteří se na projektu podíleli.

Mgr. Lucie Macková
školní koordinátor projektu